Nowoczesna nauka angielskiego
Nauka angielskiego wcale nie musi być nudna. Oprócz tradycyjnych kursów mamy do wyboru wiele nowoczesnych i przyjemnych metod nauki. Na przykład możemy korzystać z pomocy native speakera. Wcale nie musimy wyjeżdżać za granicę. W internecie istnieje wiele portali, które zrzeszają osoby, które chcą się uczyć języka angielskiego. Z niektórych można korzystać całkowicie za darmo w zaciszu własnego domu.

Możemy także uczyć się słuchając ulubionej muzyki. W internecie bez problemu znajdziemy strony, na których umieszczono tłumaczenia anglojęzycznych przebojów. Dzięki tej metodzie nauki poznamy język, którego używa się na co dzień, na przykład młodzieżowy slang. Możemy też czytać anglojęzyczne artykuły i książki. W ten sposób poszerzymy słownictwo z wielu rożnych dziedzin. Wiele anglojęzycznych książek jest dostępna w internecie całkowicie za darmo, na przykład dzieła Wiliama Szekspira

Równie dobrym pomysłem na naukę języka angielskiego jest oglądanie filmów z napisami, w ten sposób połączymy przyjemne z pożytecznym.