Jaką wybrać salę na wesele?

Wiele osób przed swoim wielkim dniem, jakim jest wesele zastanawia się jaki wybrać lokal na wesele. Jest wiele kryteriów, nad którymi warto się zastanowić, jednak w większości przypadków należy balansować pomiędzy dobrą jakością, a małą ceną. W przypadku, jeżeli chcemy by nasza sala na wesele była niedroga, a zarazem ładna i czysta to wybór na pewno będzie trudny. Na jakie kryteria należy zwracać uwagę?
Pierwszym z nich jest czystość sali, na której miałoby być wyprawiane nasze wesele. Jest to o tyle ważne, gdyż jest to jedyny taki dzień w życiu, a nikt nie chciałby spędzić go w brudnym i śmierdzącym lokalu pełnym robactwa. Z tego powodu warto każdy lokal sprawdzić w stylu słynnej Magdy Gessler.
Następną sprawą jest jedzenie, które jest podawane w restauracji. Warto przed zamówieniem sali, zjeść coś w tej restauracji, by zobaczyć czy tamtejsze jedzenie jest smaczne i czy przypadnie do gustu naszym gościom. Jest to o tyle ważne, gdyż tragedią byłoby, gdyby nikt nic nie zjadł na naszym weselu i każdy chodziłby głodny.
Kolejnym, mniej ważnym aspektem, jest lokalizacja i wielkość parkingu. Jest to trochę bardziej ważne w przypadku, gdy nasi goście pochodzą z całej Polski i na miejsce przyjeżdżają swoimi autami. Jeżeli nasza sala na wesele posiada mały parking, to należy przeprowadzić wywiad wśród gości i zapytać o ilość samochodów jakimi przyjadą. Jeżeli ta liczba przekroczy możliwości parkingu salki to niestety, ale musimy z niej zrezygnować. Alternatywą jest też parkowanie przy pobliskich drogach, jednak można się zgodzić, że jest to nieeleganckie.