Gdy wchodzisz do jakiejś sali, od razu rozpoznajesz charakter odbywających się tam spotkań. To oczywiste, że inaczej wygląda sala wykładowa, a inaczej pokój biznesowych spotkań. Wszystko zależy od odpowiedniego układu mebli. Jak zatem rozplanować miejsca na sala konferencyjna Warszawa?
Jeżeli planujesz wolny wykład, bądź prezentację  poproś o układ kinowy. Wówczas uczestnicy będą siedzieć na krzesłach ustawionych w rzędach tuż obok siebie. Dokładnie tak, jak w kinie. To najlepsze rozwiązanie dla dużej liczby osób.
W przypadku szkolenia najlepszy jest układ szkolny. Potrzebne są nie tylko krzesła, ale i stoły ustawione w podkowę. Umożliwia to notowanie wypowiedzi. Każdy uczestnik dobrze widzi prowadzącego  i ma do niego łatwy dostęp.  Prowadzący ma wówczas oddzielne biurko.
W przypadku spotkań biznesowych nie ma już takiej hierarchii. Wszyscy siedzą przy długim stole konferencyjnym.  Uczestnicy siedzą obok siebie i naprzeciw siebie, co ułatwia wzajemny kontakt.
Pamiętaj, aby podczas rezerwacji poinformować o charakterze spotkania, oraz ilości osób. Wówczas obsługa wybierze najlepszą konfigurację.

………
– serwis ekspresów nivona Warszawa
– nauka gry na gitarze klasycznej poznań
– Projektowanie konstrukcji stalowych według Eurokodów
– gabloty muzealne – Paraga Centrum
– gabloty ekspozycyjne Paraga Centrum
– gablota wystawowa Paraga
– kurs trenera personalnego kraków
– gablota korkowa Paraga Centrum
– gabloty szklane Paraga
– gabloty wystawowe Paraga Centrum